Bezwaar maken WOZ-waarde
31 januari 2012De huizenprijzen dalen maar de WOZ en daarmee de OZB niet.
Uit de eerste lichting van OZB-aanslagen blijkt dat de crisis op de huizenmarkt niet wordt vertaald in lagere WOZ-waarden. Een vreemde zaak want de huizenprijzen zijn het afgelopen jaar gedaald.
De crisis op de woningmarkt geeft voldoende aanleiding en aanknopingspunten om bezwaar te maken. Ieder jaar maken 150.000 mensen bezwaar en de verwachting is dat dit jaar meer mensen bezwaar zullen aantekenen tegen de te hoge schatting van de waarde van de woning.
Door bezwaar te maken tegen de vastgestelde WOZ-waarde kan de aanslag lager uitvallen. Wordt het bezwaar afgewezen is het mogelijk om beroep aantekenen bij de belastingrechter.
Wanneer er een taxatierapport gemaakt wordt door bv een makelaar kan dit dienen om aan te tonen dat de waarde van de woning te hoog is. Een succesvol middel om bezwaar te maken tegen een te hoge WOZ-waarde.
Previcus vastgoed kan u gratis ondersteunen bij het indienen van een volledig gemotiveerd bezwaarschrift. Daarnaast beschikken wij over een landelijk netwerk van makelaars en taxateurs die als extra onderbouwing een contra taxatie uit kunnen voeren. Neem contact met ons op voor de mogelijkheden
Bron: www.nieuwsuit.com
Nieuws
- Amsterdam handelt bezwaar WOZ niet goed af
- Vecht WOZ-waarde bedrijfspand aan
- Geen OZB voor drijfwoningen
- Bezwaar maken woz loont
- Previcus beantwoord WOZ vraagstukken in Business Centre Cuijk
- Besparen met bezwaar maken tegen WOZ waarde
- Bezwaar maken tegen woz-waarde loont
- Bloemendalers betalen zich scheel aan ozb Bloemendalers betalen zich scheel aan ozb
- Geld besparen met je WOZ-beschikking
- Bezwaar maken tegen WOZ-beschikking helpt
- Vacature (junior) taxateur
- Gemeentebelastingen gaan verder omhoog
- Erfgenamen met te hoge woz-waarde
- Het is verstandig om bezwaar te maken
- Bezwaar maken WOZ-waarde
- Forse waardedaling woningen bij UMTS masten
- WOZ waarde daald niet mee met de werkelijke waarde van de woning
- WOZ waarde openbaar
- No cure no pay leidt tot kostenvergoeding
- WOZ-beschikkingen vernietigd vanwege ontbreken toilet in kantoorruimtes



